Niespodzianka dnia

Kolędy w wykonaniu Małgosi

Podsumowanie semestru Studia MM

Chodź, pomaluj mój świat!

Koncert zespołu Łupss!

Dla wszystkich Dzieci małych i dużych z okazji Ich Święta przygotowaliśmy koncert zespołu dziecięcego „Łupss” działającego przy Centrum Kultury Wilanów. Wszystkie piosenki, które usłyszycie pochodzą z wydanej w tym roku płyty „Marzenia”. Zespół prowadzony jest przez Panie Sylwię Malinowską–Piątek oraz Michalinę Malczewską-Machnio. Obie Panie z olbrzymim zaangażowaniem pracują z dziećmi w Centrum Kultury Wilanów w stworzonym przez siebie Studiu MM. Zespół „Łupss” to grupa dzieci od 7 do 15 roku życia, których pasją jest śpiew i muzyka.
Muzykę do utworów – znanych i lubianych wierszy dla dzieci przygotował Jacek Subociałło, materiał nagrał Grzegorz Toporowski, zaś nad projekt graficznym czuwali: Paulina Kownacka i Grzegorz Królikowski.

Zapraszamy na piękny dziecięcy koncert. Mamy nadzieję, że nadejdzie dzień oficjalnej premiery tej fantastycznej płyty, tymczasem, wirtualnie… Przed Państwem Zespół Łupss!

https://youtu.be/tdYPoMkP_pE

Polska muzyka z filmów i seriali

Quiz z Folklorystycznym zespołem kameralnym!

Koniecznie pochwal się swoim wynikiem w komentarzu!

[ays_quiz id=’5′]

Mozaika wilanowska

Pokażcie się, Kochani!!! Stęskniliśmy się za Wami i bardzo chcemy Was zobaczyć.

Wspólnie stworzymy wilanowską mozaikę z Waszych fotografii… Co to będzie?! Zobaczycie już niebawem☺️ Przysyłajcie zdjęcia swoje, swojej rodziny, kota czy psa do 26 kwietnia na adres: kulturawirtualna@kulturawilanow.pl. Choć oddzielnie jeszcze, będziemy razem na wspólnej fotografii. Czekamy na Was i Wasze zdjęcia!

Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego wykorzystanie w projekcie mozaiki fotograficznej, przygotowanej przez Centrum Kultury Wilanów. Jednocześnie wyrażacie zgodę na publikację wizerunku osób przedstawionych na przesłanych przez Was zdjęciach i oświadczacie, że nie naruszacie w ten sposób jakichkolwiek praw osób trzecich. Zdjęcia wykorzystane będą jedynie do stworzenia mozaiki fotograficznej.

ALLELUJA! jesteśmy razem!

Jaka to melodia?

Quiz z Folklorystycznym zespołem kameralnym!

Koniecznie pochwal się swoim wynikiem w komentarzu!

[ays_quiz id=’3′]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.